Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Політика
 • Особливу увагу ми приділятимемо гірським районам Закарпаття, – Сергій Герасимюк про один із пріоритетів "Народного фронту"

Особливу увагу ми приділятимемо гірським районам Закарпаття, – Сергій Герасимюк про один із пріоритетів "Народного фронту"

Особливу увагу ми приділятимемо гірським районам Закарпаття, – Сергій Герасимюк про один із пріоритетів "Народного фронту"
Таку думку сьогодні, 23 вересня, у прес-центрі “Панорама” озвучив депутат Мукачівської міської ради Сергій Герасимюк. На питання журналістів про те, чи планується подальший розвиток програм...

Таку думку сьогодні, 23 вересня, у прес-центрі “Панорама” озвучив депутат Мукачівської міської ради Сергій Герасимюк.

На питання журналістів про те, чи планується подальший розвиток програм розвитку гірських районів області, головний “фронтовик” Мукачева відповів:

– Особливу увагу ми приділятимемо гірським районам Закарпаття. Перш за все, саме тут має покращитись стан автодоріг, систем опалення, берегоукріплень Тиси. Також на меті є і забезпечення горян питною водою. Щодо останнього, то протягом майбутніх трьох років Закарпатська ОДА спільно з Мінрегіоном, Мінприроди та Держводагенством мають забезпечити виконання робіт з мереж питного водопостачання у населених пунктах Рахівського району.

Також планується відремонтувати дороги, які ведуть до Карпатського біосферного заповідника та Ужанського національного природного парку. Після цього статус цих доріг підвищать до рівня державного значення, – наголосив Сергій Герасимюк.

Сергій Олександрович також заявив, що колишній голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко приділяв увагу притоку інвестицій у Закарпаття. Так, у гірських районах області планується розмістити підприємства, які здійснюють глибоку переробку природних ресурсів.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно