Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

ОВК №69 зібралась на перше засідання: ледь вистачило кворуму (ФОТО)

ОВК №69 зібралась на перше засідання: ледь вистачило кворуму (ФОТО)
Окружна виборча комісія з центром у Мукачеві зібралась на засідання вперше з дня оголошення старту передвиборчої кампанії. З 17 представників різних політичних сил, в залі зареєструвалось лише 9...

Окружна виборча комісія з центром у Мукачеві зібралась на засідання вперше з дня оголошення старту передвиборчої кампанії. З 17 представників різних політичних сил, в залі зареєструвалось лише 9 осіб. Ще один член від політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Громада» Оксана Прокопець спізнилась на засідання і завітала під самий кінець зборів.

На порядку денному ОВК було розглянуто два питання. Члени ОВК перш за все прийняли присягу, після чого голова ОВК № 69 Володимир Гоменюк вручив їм офіційні посвідчення. Другим питанням було розглянуто інформацію про заробітню плату трьох членів ОВК. Присутні зійшлись на думці, що наразі поки голова ОВК отримуватиме заробітню плату, інші ж двоє його помічників визначаться на найближчих засіданнях ОВК.

Однією з проблем відчутності такої великої кількості представників різних політичних сил є те, що вони проживають в інших областях України. Для прикладу заступник голови комісії від радикальної партії Олега Ляшка – Альона Вертейко проживає у Миколаївській області, Олег Кузьменко, член ОВК від Соціалістичної партії України мешкає в Києві, як і Вячеслав Лобок, представник партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!». Наразі на всіх відсутніх членів ОВК був складений акт, який буде направлено в Центральну виборчу комісію.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно