Сергій Ратушняк назвав студентів з Індії "сифілісною циганотою"

Політика  9 червня 2015 року, 15:54 2140

Колишній міський голова Ужгорода і власник аква-парку в обласному центрі прокоментував інформацію про те, що охорона аквапарку відмовилась пропустити на територію студентів-іноземців з Індії.

«За рік в місті СНІД-хворих стало в 14-ть (!!!) разів більше. Адміністрації всіх громадських закладів мають право підозрювати відвідувача на наявність алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння, наявність шкіро-венеричних захворювань і неадекватної поведінки... При бажанні внести зміни в режим функціонування закладу прошу відшкодувати всі мої витрати на придбання і будівництво комплексу і запустити туди всю "сіфілісну і туберкульозну циганоту" краю і з усього світу. Я піклуюся про спокій і здоров’я ужгородців і гостей міста», - зазначив Сергій Ратушняк.

Нагадаємо, учора у соцмережі одна з ужгородок повідомила про те, що стала свідком того, як охорона АкваРіоПарку вигнала з території закладу студентів-індусів, які прийшли туди відпочивати.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Василь Царьов 12.06.2015, 15:45
до речі, чи є у \"білих\" відвідувачів мегаріопарку довідка від шкурника, як це було в радянські часи?\n\nчи Рата придумав новий метод діагностики СНІДу по кольору шкіри?
Василь Царьов 10.06.2015, 14:05
Ратові лікуватися не перелікуватися. Це звичайний расизм він недалекоглядної людини