Політика   • 10 червня 2015 року, 21:06851

На Закарпаття завітав заступник міністра молоді та спорту України

На Закарпаття завітав заступник міністра молоді та спорту України

У середу, 10 червня, в.о.голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс зустрівся із заступником міністра молоді та спорту Ярославом Войтовичем.

Насамперед Михайло Рівіс висловив сподівання, що візит заступника міністра дасть поштовх розвитку та модернізації спортивної галузі області. "Закарпаття нині є дуже перспективним краєм і має безліч переваг серед інших областей для підготовки українських збірних та проведення тренувальних зборів. Але для цього необхідно створити належні умови для спортсменів, відбудовувати тренувальні бази, рекреаційні об’єкти. Влада краю готова до роботи, проте області необхідна і державна підтримка", - зазначив Михайло Рівіс.

Начальник управління молоді і спорту Денис Ман поінформував заступника міністра про стан дитячо-юнацького, резервного та масового спорту на Закарпатті. За словами посадовця, бюджет на сферу спорту в Закарпатській області складає 22 мільйона гривень. Він також підкреслив, що обласна влада вжила всіх заходів із збереження спортивних шкіл незалежно від підпорядкування, - інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

"Приємно вражений розвитком спортивної інфраструктури Закарпаття. Ваш край може бути прикладом для інших регіонів у плані модернізації галузі.  - зауважив Ярослав Войтович. - Зважаючи на ту спортивну базу, яку сьогодні має область, на рекреаційний потенціал, кліматичні умови, Закарпаття матиме можливість при підтримці держави проводити як всеукраїнські, так і міжнародні змагання на якісному рівні. Також в краї є можливість створити всі умови для проведення тренувальних зборів".

Також під час зустрічі було обговорено і ряд інших важливих питань щодо розвитку спорту в Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів