Політика   • 19 червня 2015 року, 09:371011

Тячівщину відвідав Генконсул Угорщини Ендре Саліпскі

Тячівщину відвідав Генконсул Угорщини Ендре Саліпскі

Сьогодні т.в.о. голови Тячівської райдержадміністрації Василь Йовдій провів зустріч з консулом Угорщини в м. Берегово Ендре Саліпскі.

Зустріч відбулася за участі заступника мера Тячева Тіберія Мийсароша, голови районного фонду підтримки підприємництва "Тячів - Карпати" Йосипа Сави, начальника відділу культури Тячівської РДА Василя Гудака та директора районного будинку культури Василя Барановського, - йдеться у повідомленні прес-служби Тячівської РДА.

Консул особисто вручив керівнику району запрошення на концерт Угорського державного народного ансамблю з програмою «Кличе мене дух Закарпаття – По обидва боки гір», який заплановано у Тячеві на 23 червня.

Дипломат також наголосив, що ансамбль проводить гастролі з цією виставою по всій Україні, в тому числі і на Закарпатті. Це буде дуже цікава постановка особливо для мешканців нашого краю, оскільки розкриває багатство і розмаїття культур народів, які живуть зі східного боку Карпат. Зокрема, українців, румунів, євреїв, ромів та угорців. Показуючи загальне в спадщині цих народів, ансамбль підкреслює їх виключну своєрідність.

Угорський державний народний ансамбль – колектив, який вже понад 60 років презентує публіці спадщину фольклорних традицій з тисячолітньою історією. А кошти від продажу квитків будуть спрямовані на потреби постраждалих в зоні АТО. Таким чином Угорщина висловлює свою підтримку у цей нелегкий для України час.

Консул Угорщини в м. Берегово Ендре Саліпскі відмітив позитивні зміни, що відбулися у місті Тячів, зокрема, у плані благоустрою та впорядкування територій. 

У свою чергу т.в.о. голови райдержадміністрації Василь Йовдій наголосив, що такі зміни стали можливі завдяки господарському підходу до вирішення проблем з боку мерії, а також фінансової підтримки району. Чимало проектів ще заплановано зробити. Серед основних - ремонт доріг, на які буде спрямовано майже 5 млн грн. Загалом на Тячівщині до кінця літа відремонтують дороги.

Також Василь Йовдій висловив щиру вдячність консулу за візит, а також закликав до налагодження співпраці як у культурно-мистецькому плані, так і в напрямку розвитку транскордонного співробітництва. З приводу цього сторони домовились провести більш конкретну зустріч у день проведення концерту, на який приїдуть також представники ділових кіл Угорщини.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів