Політика   • 25 червня 2015 року, 14:52733

Обласна влада продовжує контролювати виконання спільних українсько-чеських інвестиційних проектів

Обласна влада продовжує контролювати виконання спільних українсько-чеських інвестиційних проектів

Сьогодні, 25 червня голова облради Володимир Чубірко та його перший заступник Михайло Попович провели робочу нараду з замовниками та виконавцями спільних з чеським краєм Височина інвестиційних проектів у соціальній сфері Закарпаття. За оперативною інформацією станом на 24 червня 2015 року із 20 проектів, які реалізуються в рамках програми співпраці з краєм Височина, роботи виконуються на 14.

Вже завершено реалізацію проекту по заміні вікон і дверей у ЗОШ І-ІІ ст. с. Новоселиця Виноградівського району. На завершальній стадії проекти із заміни вікон та дверей у ЗОШ с. Кальник та Копинівці Мукачівського району, - зазначили у прес-службі Закарпатської облради.

Завершуються також роботи на проекті з реконструкції будівлі під ДНЗ у с. Жорнава Великоберезнянського району. Тут залишилося здійснити побілку стін, встановити водостоки та впорядкувати територію.

Наближаються до завершення роботи і на будівлі ДНЗ с. Нижні Ворота. Активно ведуться роботи і на інших об’єктах: Ужгородській ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Хижа Виноградівського району, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 смт.Ясіня Рахівського району, ЗОШ І-ІІ ст с. Сойми Міжгірського району.Однак виконання ряду проектів затягується.

По ряду проектів є фінансові питання у зв’язку з коригуванням цін, зростанням цін на будматеріали тощо. Для завершення ряду проектів не вистачає коштів.

Тому голова облради уважно вислухав всіх замовників і виконавців по кожному об’єкту, щоб вияснити проблеми і визначити завдання, які треба вирішити для своєчасного і успішного завершення проектів. Адже до 1 вересня мають бути завершені всі проекти із заміни вікон у школах і ДНЗ, а до 1 жовтня і всі інші проекти.

Він висловив свої зауваження і пропозиції, узгодив завдання, що ставляться нині перед відповідальними особами, та наголосив на дотриманні строків і термінів, визначених заходами співпраці. Тим більше, що цього року виділені з обласного бюджету кошти своєчасно надійшли до розпорядників. Край Височіна також перерахував благодійному фонду «ВіЗа» виділені для цього кошти, частина з яких уже освоєна. За словами посадовців, відстутні проблеми і з казначейством.

Тож виконання проектів залежить насамперед від організації роботи на об’єктах, належного контролю за якістю виконання визначених проектно-технічною документацією робіт.

Володимир Чубірко висловив прохання прискорити заходи щодо експертизи ПКД окремих об’єктів та реалізації проектів з тим, щоб до кінця вересня все, намічене за програмою співпраці з Краєм Височіна на 2015 рік, було здійснено. Це стане запорукою подальшого розвитку такої співпраці, до якої тепер залучається і Пардубицький край.
Наступного місяця робоча група обласної ради перевірить стан виконання проектів на місцях.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів