Політика   • 4 липня 2015 року, 22:551869

У Мукачеві відбувся марш націоналістів «За соціальну справедливість»

Сьогодні, 4 липня, в Мукачеві пройшов найбільший в краї громадський «Марш за соціальну справедливість». Закарпатці колоною пройшлись вулицями міста під вигуки «Українцям – український газ!» «За соціальну і національну справедливість» , «Хто як не ми», «Закарпаття належить українцям».

Захід традиційно для націоналістів розпочався з виконання Державного Гімну України. Після виконання славню слово взяли керівник Закарпатської обласної організації Всеукраїнського Об’єднання «Свобода» Едуард Леонов та очільник Народного Руху України на Закарпатті Іван Габор. Маніфестація поблизу міської ратуші проходила під гаслами: «Хто як не ми», «Арсеній Петрович – другий Янукович», «Українцям – український газ», - інформує прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода».

«З нас намагаються зробити жебраків. Примушуючи на колінах повзати заради довідок, які можуть на краплинку полегшити життя українця. Та насправді народ намагаються завести за межу бідності. Ні в одній європейській державі прем’єр-міністр не дозволить собі висловитись про те, що половина його країни може оформити субсидію як зубожілий житель. Очевидним є те що влада забула для кого вона служть і офіційно підтверджує факт, що більше половини українців жебракують. Народ хоче свого, ми можемо платити нормальну ціну за наш український газ. Насправді все значно простіше, але уряд намагається нас обдурити. Нахабність досягла того рівня, що за вкрадені у нас з вами кошти нас намагаються обманути. Гасло «Народ воює – олігархи жирують» як ніколи актуальне. Ми виражаємо рішучий протест проти тарифного геноциду» , - зазначив свободівець Едуард Леонов.

«Після Революції Гідності кардинально змінилась суспільна думка, проте, схеми відкатів, корупція залишились в системі. Її вигодонабувачами як і раніше залишились олігархічні клани. Тому ми об’єднуємось із свободівцями у спільній боротьбі із п’ятою колоною сучасної влади. Яка своїми діями позбавляє українців права на життя. Місцеві вибори дають черговий шанс українцям змінити життя на краще», - виступив очільник НРУ на Закарпатті Іван Габор.

Після маніфесту в центрі Мукачева, активісти пройшли маршем до Палацу Ковнера. Архітектурна пам’ятка передана у приватну власність і перебуває в аварійному стані. Свободівці разом із побратимами готуватимуть звернення та лобіюють повернення палацу у власність громади. В стінах відреставрованого палацу планується відкриття юнацького центру розвитку. Захід завершився на площі Т.Г. Шевченка поблизу пам’ятника Кобзарю. Де під Гімн України активісти завершили акцію протесту.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів