Політика   • 8 липня 2015 року, 09:28653

На Закарпаття завітав Держсекретар Угорщини

На Закарпаття завітав Держсекретар Угорщини

Учора, 7 липня, Закарпаття відвідав держсекретар з питань національної політики Канцелярії Прем’єр-міністра Угорщини Арпад Янош Потапі.

У першій половині дня він взяв участь у врученні дипломів випускникам угорського відділення УжНУ, а відтак зустрівся з лідерами двох угорських партій – УМДС та КМКС.

“Нинішнього року дипломи про вищу освіту отримали загалом 55 юнаків та дівчат, - каже декан угорського факультету Шандор Шпеник. - 47 з них – це випускники стаціонарного відділення, які захищали дипломи з 4 спеціальностей: угорських філології та історії, математики і фізики. 8 студентів – це заочники, котрі здобували фах філолога.”

Випускникам урочисто вручили дипломи проректор Ігор Король та угорський посадовець Арпад Янош Потапі.

Відтак, чиновник з сусідньої держави мав розмову з головами УМДС Ласло Зубаничем та КМКС – Ласло Брензовичем. Досягти домовленості, щоб дві угорські партії на чергових виборах до місцевих рад об’єднали зусилля і виступили єдиним фронтом не вдалося.

“Питання надзвичайно актуальне, - акцентувалось в ході перемовин. - Але до прийняття Закону про вибори до місцевих рад воно залишається відкритим”.

Насамкінець держсекретар мав майже годинну розмову з членами правління УМДС.

Під час розмови йшлося про нинішній суспільно-політичний, економічний стан в Україні в цілому, і на Закарпатті зокрема, а також про умови співпраці двох держав, їх виробничих та громадських структур. Також порушили питання майбутніх виборів до місцевих рад. 

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів