Політика   • 12 липня 2015 року, 13:116878

ВО "Свобода" оприлюднило свою заяву щодо інциденту в Мукачеві

ВО "Свобода" оприлюднило свою заяву щодо інциденту в Мукачеві

Очільник Закарпатської обласної організації ВО “Свобода” Едуард Леонов оприлюднив офіційну заяву політсили щодо подій у Мукачеві.

"Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода" багаторазово заявляла про небезпеки, пов’язані з діяльністю в краї злочинних угруповань із яскраво вираженими сепаратистськими позиціями. Трагічні події у Мукачеві вчергове підтверджують, що бездіяльність правоохоронних органів відносно контрабандної мафії веде до втрати контролю над ситуацією та тягне важкі наслідки аж до втрат людських життів", - йдеться у заяві свободівців.

"Очільник МВС Арсен Аваков та інші керівники силових відомств на загальноукраїнському рівні та в Закарпатті мають нести спільну відповідальність за жахливі події, що спалахнули в Мукачеві. Жодна депутатська недоторканість чи політична протекція не можуть стати пересторогою у рішучому покаранні справжніх винуватців трагедії. Наголошуємо, що стрілянина в м. Мукачево – лише верхівка “айсберга” бандитизму-сепаратизму, що процвітають в Закарпатті та мають “столицю” у місті над Латорицею. Бездіяльність правоохоронців провокує безлад та самосуди.

Зі свого боку заявляємо, що Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об”єднання "Свобода" уважно стежить за ситуацією та не дозволить сепаратистам будь-яких мастей розхитати ситуацію в краї", - заявили у ВО "Свобода".

Джерело: Чин.інфо
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів