Політика   • 16 липня 2015 року, 10:401057

Нардеп вважає, що на Закарпатті бандити будуть чинити опір змінам у керівництві області

Нардеп вважає, що на Закарпатті бандити будуть чинити опір змінам у керівництві області

Народний депутат України від "Блоку Петра Порошенка" Володимир Ар’єв вважає, що на Закарпатті бандити будуть чинити опір змінам в керівництві області. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна". 

"Москаль, на Закарпатті, людина не чужа. Він добре знає цей регіон. Він там працював губернатором, а до цього ще обласним прокурором, очолював міліцію. Тому, він добре знає що, куди, хто, кому чого заносить. Тепер, я думаю, що бандитські клани, вони все одно будуть чинити опір змінам, тому що не виключено, що будуть відбуватися нові спроби залякувати нових керівників і замахи, вони можуть бути, в тому числі, фінансові можливості... Можуть бути провокаційні матеріали, які будуть поширювати... і так само будуть проти нових місцевих керівників. Питання в тому, щоб нова влада Закарпаття витримала тиск. Москаль може", - заявив він. 

Нагадаємо, що 15 липня президент України Петро Порошенко призначив Геннадія Москаля на посаду нового голови Закарпатської ОДА. Він зазначив, що призначення Москаля повинно супроводжуватися повним очищенням правоохоронної системи в Закарпатській області.

Нагадаємо, Володимир Ар’єв заявив, що на Закарпатті активно працюють угорські ультранаціоналісти, яких фінансує Кремль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів