Політика   • 20 липня 2015 року, 08:311052

Петро Порошенко в ефірі центрального телеканалу розповів про події в Мукачеві

Петро Порошенко в ефірі центрального телеканалу розповів про події в Мукачеві

Президент Петро Порошенко, коментуючи збройний конфлікт у Мукачеві 11-12 липня в ефірі одного із телеканалів, зазначив, що клани, які розділили Закарпаття, мають бути у в’язниці.

«Клани, які розділили Закарпаття і фактично створювали загрозу державній владі, які її ігнорували, мають отримати по зубах і опинитися у в’язниці», – заявив він.

«У Мукачеві ситуація була абсолютно нездорова… Як так, коли тижнями їздять містами і селищами Закарпаття бойовики, озброєні гранатометами, кулеметами, і міліція є абсолютно бездіяльна, і нездатна нічого протиставити, щоб захистити громадян? … Це була фактично доведена до піку безкарність в ситуації з контрабандою, з якої зараз фактично живе частина людей на Закарпатті. Маємо навести порядок, і він починається з дисципліни і боротьби з корупцією і контрабандою», – заявив президент.

Також він додав, що зараз там «немає більше озброєних людей, значно піджали хвіст контрабандисти, велику кількість цигарок, техніки, завершуючи бурштином, було знайдено».

«Завдання, яке поставлено перед губернатором і силовиками – щоб це була не «компанійщина» – місяць протриматися, а далі процеси пішли. Ні», – додав він. 

«Ключова позиція – ніхто нікого не захистить від ефективних дій влади», – додав президент. 

Джерело: ЗІК
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів