Політика   • 23 липня 2015 року, 08:02673

Віце-президент Європарламенту: "Події в Мукачеві використовуються російською пропагандою"

Віце-президент Європарламенту: "Події в Мукачеві використовуються російською пропагандою"

Віце-президент Європейського парламенту Річард Чарнецький вважає, що події в Мукачеві шкодять іміджу України, оскільки використовуються російською пропагандою, що вказує на зростання проросійського лобі в Європейському Союзі.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Президента за підсумками його зустрічі із Чарнецьким.

"Віце-президент Європарламенту зазначив, що ситуація останніх днів навколо Мукачева завдає великої шкоди іміджу України, оскільки використаовується російською пропагандою проти України. Він вказав на зростаючу активність проросійського лобі в Європейському Союзі", - сказано в ньому.

На зустрічі обговорювалося питання підтримки України з боку ЄС і Польщі, де Президент Петро Порошенко подякував Чарнецькому за зусилля з підтримки України на шляху реформ і протидії російської агресії, а Чарнецький підтвердив готовність Європарламенту підтримати Україну в питанні введення в 2016 році безвізового режиму.

Під час обговорення ситуації на Донбасі й під час виконання домовленостей, досягнутих у Мінську, Чарнецький високо оцінив зусилля України із забезпечення реалізації мирного плану, у тому числі в частині конституційної реформи.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів