Політика   • 23 липня 2015 року, 08:541068

Винні у стрілянині у Мукачеві повинні понести покарання шляхом відправлення на фронт, – депутат

Винні у стрілянині у Мукачеві повинні понести покарання шляхом відправлення на фронт, – депутат

Про це голова фракції "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко заявив в ефірі "5 каналу".

За його словами, під таке покарання мають потрапити ті, хто не стріляв у людей. Він також розкритикував дії місцевих правоохоронних органів, які знали про можливе загострення ситуації. Тому, наголошує, й серед місцевих силовиків потрібно провести чистку. А альтернативою наявним силовим структурам на Закарпатті мають стати частини нової Національної поліції.

"Ті хто конкретно не стріляли і не вбивали людей мають бути покарані шляхом відправлення на фронт. Я думаю, щоб це був правильний вихід з цієї ситуації. Всіх роззброїти і силовиків замінити. Всі хто бажає бути патріотом – на фронт в бойові лави. Всі решта будуть відповідати перед законом", – зазначив Луценко.

"Ті хто використовували гранатомети повинні відповісти, наприклад, через дисбат - дисциплінарний батальйон МВС. Ті, хто нанесли шкоду здоров’ю людей, мають сісти в тюрму, всі решта учасників цього дійства можуть бути покарані інакше", - додав він.

Крім того, голова фракції "Блоку Петра Порошенка" заявив, що майже в усіх областях України функціонують незаконні озброєні формування.

Нагадаємо, за свловами Юрія Луценка, СБУ та МВС знали про те, що буде відбуватися в Мукачеві.

Джерело: 5 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів