Політика   • 24 липня 2015 року, 12:121692

"Давайте вирішувати питання з Донбасом, якщо хочуть на вихід – прошу дуже", – Балога

"Давайте вирішувати питання з Донбасом, якщо хочуть на вихід – прошу дуже", – Балога

Народний депутат Віктора Балога заявляє, що вже неодноразово піднімав питання референдуму, щоб вирішити питання Донбасу.

"Я вам уже рік кажу – давайте проводити всеукраїнський референдум, давайте вирішувати питання з Донбасом, якщо хочуть на вихід – прошу дуже. А ви мені кажете – піде Донбас, значить потім піде і Харків, і Миколаїв.

Може хоча б зараз, коли російський прем’єр вимагає від нас автономії усього південного сходу, до вас дійде, що Харків і Миколаїв піде, якщо Донбас залишиться в складі України з «особливим статусом» і народною міліцією на танках? Невже не зрозуміло, що ми їм дали палець, а вони відкушують руку по плече?" – зазначив політик на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

"Вас годують псевдо-патріотичною риторикою, за якою ховається розвал усієї держави. А ви це споживаєте і просите добавки.

Якщо Гарант Конституції хоче зберегти цілісність країни, він повинен сам ініціювати питання всеукраїнського референдуму. Якщо південний схід скаже, що їм не потрібна ніяка автономія, а він це скаже, то це буде найкраща відповідь російському прем’єру", – додає Віктор Балога.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів