Політика   • 15 серпня 2015 року, 13:00837

Геннадій Москаль представив нового керманича Перечинської РДА

Геннадій Москаль представив нового керманича Перечинської РДА

Згідно з розпорядженням Президента України Петра Порошенка, головою Перечинської РДА призначено Віктора Олефіра. Геннадій Москаль офіційно представив нового керівника району колективу держадміністрації та активу Перечинщини.

Фінансово-економічне становище Перечинського району далеко не райдужне - дотаційність сягає 70 відсотків, медичної субвенції (з якої фінансується галузь) вистачить тільки до середини жовтня, а харчування школярів у молодших класах обмежене сумою у 9,60 грн на день. Тому головне завдання, яке стоїть перед новим керівництвом району - пошук додаткових бюджетних надходжень, - стверджує прес-служба Закарпатської ОДА.

- Кожного інвестора, який здатен створити хоч кілька робочих місць, слід зустрічати з хлібом і сіллю, - наголосив Геннадій Москаль. - І активніше працювати з грантами. Сьогодні кошти на розвиток інфраструктури легше залучити з ЄС за програмами транскордонного співробітництва, ніж отримати з Києва. Ми дуже розраховуємо на допомогу Європи у важку хвилину, адже вести війну й успішно розвивати економіку неможливо.

Керівник області закликав голів сільських та селищної рад якомога скоріше виконати закон про декомунізацію й перейменувати "комуністичні" вулиці на честь загиблих на Донбасі героїв.

- Нагадую, що якщо закон не виконають на рівні місцевих рад, я особисто перейменую вулиці, при цьому підберу такі назви, що люди захочуть виписатися звідти, - напівжартома зазначив Г.Москаль.

Після офіційної частини керівник області здійснив робочу поїздку по району: відвідав кілька туристичних об’єктів і оглянув стару дерев’яну церкву у високогірному с.Лікіцари.

Нагадаємо, що учора Президент Петро Порошенко призначив нового очільника Іршавської РДА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів