Політика   • 20 серпня 2015 року, 15:491309

Геннадій Москаль представив нового голову Виноградівської РДА Михайла Русанюка

Геннадій Москаль представив нового голову Виноградівської РДА Михайла Русанюка

Сьогодні, 20 серпня, відбулося представлення голови Виноградівськоі РДА. Посаду обійняв Михайло Русанюк, який раніше вже працював першим заступником голови РДА.

Офіційна частина представлення тривала недовго. Губернатор зачитав наказ Президента України про призначення на посаду голови Виноградівськоі РДА Михайла Русанюка. Після чого слово взяв сам голова РДА.

"Я, перш за все, дякую, що зібрався такий великий зал. Тут представлені всі еліти, які є у Виноградівському районі. Дякую Геннадію Геннадійовичу за довіру. Я розумію, що це призначення не є подарунком долі, а велике випробування," - сказав у своєму виступі новоспечений голова РДА Михайло Русанюк.

Не обійшлося на представленні і без скандалів. У президії пустувало місце, що призначалося голові райради Олегу Любімову.

Виступ губернатора був наповнений гучними заявами. Він висловився і з приводу існування автономної закарпатської політичноі партії, а також про повне переформування владної вертикалі на Закарпатті.

"Я всіх представляю особисто. Іде формування вертикалі. Наша область була віддана в оренду. І з цієї оренди нічого доброго не вийшло, як ми бачили 11 липня" - сказав Геннадій Москаль.

Після офіційного представлення відбулося спілкування губернатора з присутніми. Порушувалися питання соціально-економічного розвитку, мобілізації, земельні питання, говорили про проблеми учасників АТО. Під час представлення йшлося про жовтневі вибори. За словами Геннадія Москаля, вибори на Закарпатті пройдуть або цивілізованим законним шляхом, або за стандартними політичними схемами підкупу виборців "по-закарпатськи".

"Знаєте як вибори "по-закарпатськи"? Всі знають! Вся Україна знає! Ні 200, ні 300 гривень, при всій тій бідності, які є зараз на Закарпатті, не врятує нікого. Якщо розділити цю суму на 5 років, то вийде 0,0002 гривні в день! Ніякий японський калькулятор таких чисел не бере, а наш народ бере",- акцентував Геннадій Москаль.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів