Політика   • 27 серпня 2015 року, 12:482653

Віктор Балога відреагував на слова Геннадія Москаля про політику та стан економіки на Закарпатті

Віктор Балога відреагував на слова Геннадія Москаля про політику та стан економіки на Закарпатті

Сьогодні у мережі з’явилось велике інтерв’ю Геннадія Москаля, в якому він зазначив, що область була здана в оренду "Єдиному центру". Також губернатор розповів про гнітючий стан економіки області. Загалом у своїй розповіді очільник ОДА неодноразово згадував про політичну силу "ЄЦ" та народного депутата Віктора Балогу.

"Розумію, що влада мріє, щоб на Закарпатті не було нашої команди. Але, шановні, за нами – реальна робота і підтримка людей. Якби ми були такими поганими, як про нас говорить влада – нас би не обирали на виборах з результатом в понад 50%. І якщо ви вирішили боротися зі мною особисто – боріться. Але не «мочіть» цілу область. Бо ви звідси поїдете, а нам тут жити", – так відреагував Віктор Балога на опубліковану журналістом Павлом Шеремета статтю. 

"Коли влада говорить, що усі губернатори на Закарпатті завжди ходили під Балогою, то у мене питання – хто призначає голову ОДА? Президент, за поданням прем’єр-міністра. Балога – не Президент і не керівник уряду. Чи ви хочете сказати, що Порошенко з Яценюком ходять піді мною? Чи може Янукович з Азаровим теж піді мною ходили?", – додає політик.

Щодо економічних закидів, то політик дав таку оцінку: "У нас навіть з сіл централізовано вивозять сміття, перед кожним домогосподарством стоїть контейнер, що більшість українців бачили лише в американських фільмах. Покажіть мені таке саме у Вінницькій області, чи в передмісті Києва. У нас школи і дитячі садки переводять на альтернативні джерела, чого немає навіть у столиці".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів