Політика   • 27 серпня 2015 року, 16:491036

Ці люди не думають про закарпатців, – Валерій Пацкан про депутатів від "Єдиного центру", які зірвали засідання облради

Ці люди не думають про закарпатців, – Валерій Пацкан про депутатів від "Єдиного центру", які зірвали засідання облради

Коментуючи нинішнє засідання Закарпатської обласної ради, народний депутат України Валерій Пацкан назвав те, що відбувалося у сесійній залі, "балаганом" та "свавіллям".

"Мова про демарш депутатів-єцівців, які на догоду своєму вождеві зірвали затвердження перспективного плану формування територій громад Закарпатської області, який мав стати основою для адмінреформи в області", – роз’яснює народний обранець на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

"Всі ми стали свідками того, як через дріб’язкові політичні інтереси містечкової політичної сили глобальна реформа децентралізації на Закарпатті опиняється під загрозою. А між тим, розширення прав місцевих громад, зокрема, вимагали люди на Революції Гідності.

Просто не хочеться вірити в те, що глобальну роботу, над якою працювали сотні людей, зривають кілька десятків депутатів, яким залишилося сидіти в облраді два місяці.

Ці люди не думають про закарпатців, їх не цікавить розвиток нашого краю, реформи, які можна буде провести завдяки децентралізації. Все, що ними керує, - це образа на Київ, нереалізовані амбіції та жалюгідне прагнення продемонструвати керівництву Закарпаття.

Насправді ж вони яскраво проілюстрували, хто ж насправді намагається зруйнувати мир на Закарпатті.

Та все ж переконаний, що незважаючи на нинішній провал голосування, адміністративна реформа в області буде проведена. Що ж стосується партії ЄЦ, то громада нашого краю має дати гідну оцінку її діям вже на виборах в кінці жовтня. Перший дзвіночок для них пролунав під час сесії, коли громадські активісти провели депутатів із залу, вигукуючи "Ганьба!", – зазначає Валерій Пацкан.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів