Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 17 300+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 100+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 900+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Політика
  • Народні депутати просять Геннадія Москаля надати докази щодо підкупу членів ТСК

Народні депутати просять Геннадія Москаля надати докази щодо підкупу членів ТСК

Народні депутати просять Геннадія Москаля надати докази щодо підкупу членів ТСК

Народний депутат від фракції БПП Андрій Антонищак закликав голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля надати офіційні докази щодо можливого підкупу ТСК із розслідування подій у Мукачеві.

ВІДЕО ДНЯ

Про це обранець заявив під час брифінгу у Верховній Раді.

«Ми зробили все можливе від нас, але мене дивує заява губернатора Закарпатської області пана Москаля, який, не знаючи, не читавши ще, не почувши ще офіційного висновку голови нашої комісії, дає якісь чи правові оцінки, чи якісь інші професійні оцінки нашій комісії. Якщо в нього є якісь факти, що хтось підкупляв комісію, хай це офіційно оголосить, в іншому випадку я стверджуватиму, що пан Москаль своїми словами вчиняв тиск на комісію», – зазначив Антонищак.

Реклама

Нагадаємо, згідно з порядком денним, сьогодні народні депутати планують заслухати в сесійній залі та затвердити остаточний звіт ТСК із розслідування подій у Мукачеві.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно