Кандидат на посаду мера Мукачева Іван Чубирко та кандидати у депутати від партії "Відродження" зустрілися з мешканцями бульвару Ю.Гойди

Політика  17 жовтня 2015 року, 09:21 2820 ФОТО

Учора, 16 жовтня, команда партії «Відродження» зустрілася з мешканцями бульвару Юрія Гойди.

Мешканця Росвигова з інтересом відгукнулися на запрошення до зустрічі від кандидата на посаду міського голови Івана Чубирко та кандидатів до обласної та міської ради.

Під час зустрічі звучало багато питань, як загальноміського рівня, так і тих, які стосуються безпосередньо даного мікрорайону.

Одна з найбільш болючих тем, яка турбує мукачівців – це відсутність робочих місць, коли нові підприємства не створюються, а існуючі скорочують штат працівників. Люди зауважують на безконкурентному середовищі у сфері приватного бізнесу. А без нормальної конкуренції – немає розвитку. Спостерігається повна монополія одної відомої фірми у торговій сфері, у сфері обслуговування, – кажуть мешканці Росвигова.

До важкої ситуації з працевлаштуванням додаються ще й високий тариф на проїзд у громадському транспорті та високий і необґрунтований тариф на воду.

"Проблеми, про які ми з вами говоримо – не належать до сфери таких, які потрібно вирішувати десь у столичних кабінетах. Тариф на воду, якісне обслуговування та реальні ціни на проїзд у громадському транспорті – все це у площині впливу міської влади, яка повинна врегулювати ситуацію, – каже кандидат на посаду міського голови Іван Чубирко. – Тому і виокремив ці проблеми, як такі, які вирішуватиму в першу чергу. Вони вже закладені до програми "10 кроків – назустріч людям".

Мешканці бульвару Ю.Гойди охоче спілкувалися з кандидатом у депутати до обласної ради Сергієм Герасимюком, кандидатами до міської ради Едуардом Ілтьо, Наталією Маринець, Олександром Хриптою, Іриною Ланьо, Ерікою Дорі, Ярославом Козиком, Олександром Бердишевим.

Головна теза, яка звучала від людей – хочемо мати депутатів, які справді відстоюватимуть наші інтереси у міській та обласній раді, бачити їх у мікрорайоні не тільки перед виборами, спілкуватися з ними постійно.

Сергій Герасимюк наголосив на необхідності функціонування громадських приймалень, як точок комунікацій, де мешканець тої чи іншої вулиці завжди зможе донести про проблеми до депутата від даного округу. До такої громадської приймальної вже запрошують мешканців Росвигова за адресою: вул. Зелена, № 37, поруч з ринком "Логойдівський".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Женя Фокин 17.10.2015, 12:59
Хлопці хоть шо робіть, лем най уже тими балегами заидівськими не смердить.Уже сь ме ся наїли того доброго їх лайна.