Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Вячеслав Шутко: Криміналістика – нове захоплення Віктора Балоги

Вячеслав Шутко: Криміналістика – нове захоплення Віктора Балоги
7 серпня 2013 року близько восьмої ранку в місті Мукачево, на перехресті вулиць Сороча та Закарпатська загорівся автомобіль марки Lada 2110. Одразу ж у соціальній мережі Facebook на сторінці...

7 серпня 2013 року близько восьмої ранку в місті Мукачево, на перехресті вулиць Сороча та Закарпатська загорівся автомобіль марки Lada 2110. Одразу ж у соціальній мережі Facebook на сторінці народного депутата Віктора Балоги була розміщена інформація, у якій він пов’язав даний випадок із діями своїх політичних опонентів. Прокоментував ці події і голова Мукачівської міської організації Партії регіонів В’ячеслав Шутко.

«Як видно з коментаря, Віктор Балога у нас не тільки великий політик, а й фахівець- криміналіст. Схоже, криміналістика – це його нове захоплення. Не маючи жодних, офіційних документів про причину загорання автомобіля (оскільки у своїй статті він на жодний документ не посилається), одразу ж зробив висновки, що це умисні дії його політичних опонентів, напевне, представників Партії Регіонів. Кого мав на увазі Віктор Балога, називаючи його «головний із них» не зрозуміло. Можливо, він мав на увазі голову Партії Регіонів Миколу Азарова чи голову Закарпатської обласної організації Партії Регіонів Олександра Ледиду, чи мене як голову Мукачівської міської організації Партії Регіонів. Жоден із перерахованих осіб не мав кримінального минулого, у міжнародному розшуку не перебував і до кримінальної відповідальності ніхто з них не притягувався.

На мою думку, «політичні фантазії» Віктора Балоги – це наслідки втрати особистого впливу та політичної ваги його «кишенькової» партії на мешканців міста Мукачева та Закарпаття.

Єдиний висновок, який напрошується: очевидна ознака політичного безсилля політика – бажане видавати за дійсне!

Дуже шкода, що політик найвищого рівня, за якого проголосували тисячі виборців, розкидається брудними звинуваченнями, підстава яким – власні фантазії.

Вважаю, що перед тим, як офіційно висловлюватись з якихось питань, факти потрібно перевірити, а за пусті звинувачення – відповідати.

Незважаючи на те, що Віктор Балога опонент, підтримую його у зверненні до Генеральної прокуратури України з вимогою взяти розслідування цього випадку під особистий контроль. Зі свого боку вважаю за необхідне також звернутись до Генерального Прокурора України, щоб він узяв під особистий контроль розслідування випадку займання автомобіля в місті Мукачево», - повідомляє прес-служба Мукачівської міської організації Партії регіонів.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно