"Єдиний вихід із політичної кризи – позачергові вибори до Парламенту", – Василь Петьовка

Політика  4 лютого 2016 року, 21:06 995

Народний депутат України Василь Петьовка прокоментував підтримку депутатами Верховної Ради постанови про звільнення суддів.

"На сьогоднішньому вечірньому пленарному засіданні, незважаючи на підвищену суспільну увагу щодо проведення суддівської реформи, тільки з сьомої спроби вдалося прийняти за основу та в цілому постанову Верховної Ради України №4010 про звільнення суддів, які подали заяви про відставку за власним бажанням. І це при наявності офіційної більшості в 303 голоси.

Така практика роботи законодавчого органу країни в період надскладних зовнішніх та внутрішніх випробувань свідчить про його недієздатність і відкрите саботування проведення реформ не тільки у судовій гілці влади, а й в усіх інших галузях.

Єдиний вихід з ситуації, що склалася, я вбачаю в проведенні позачергових виборів до Верховної Ради України – як єдиний спосіб розв’язання політичної кризи в законодавчому органі країни.

Суспільство у своєму розвитку та прагненні євроінтеграції  вже на порядок випереджає продуктивність роботи парламенту і саме народ повинен оновити депутатський корпус, обравши справді патріотично налаштованих політиків, здатних не на словах, а активними діями очолити та провести реформи, про які так довго говориться", – заявив Василь Петьовка.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0