Москаль назвав Мукачівський міськрайонний суд "кишеньковим" і обіцяє апеляцію

Політика  5 лютого 2016 року, 10:39 1309

Геннадій Москаль прокоментував ситуацію з ухвалою Мукачівського міськрайонного суду щодо міського бюджету Мукачева в частині фінансування профтехосвіти.

"Якщо ухвала суду одразу після винесення 3 лютого з’являється в кишенькових балогівських ЗМІ, а позивач – облдержадміністрація в особі голови ОДА – її досі не отримала, то про що тут взагалі можна говорити? Ухвала винесена за повністю надуманими мотивами й буде оскаржена в Львівському апеляційному адміністративному суді. За результатами розгляду я направлю звернення у Вищу кваліфікаційну комісію суддів для притягнення даного судді до відповідальності. І окремо попрошу з’ясувати, яким чином ухвала одразу після винесення опинилася в Інтернеті, а в позивача її досі немає", – коментує Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті.

"Я переконаний, що Верховна Рада України прийме зміни до Конституції щодо реформи правосуддя. Постараюся бути на атестаційній комісії, яка атестуватиме суддів Мукачівського міськрайонного суду, і наведу всі аргументи, щоб вони зрозуміли – рішення суду необхідно виносити іменем України, а не іменем клану Балог", – додав губернатор.

Також очільник ОДА торкнувся теми фінансування профтехосвіти.

"На жаль, ОДА не бачить великої радості у зв’язку зі змінами джерел фінансування, прийнятими Верховною Радою. У минулому році з Державного бюджету Закарпатській області була виділена субвенція на підготовку робітничих кадрів у сумі 114 мільйонів 575 тисяч гривень. А тепер постановою Кабінету міністрів №41 від 4.02.2016р. області виділено на рік 15 мільйонів 506 тисяч гривень і внесено зміни до Держбюджету на 2016 рік, якими на фінансування професійно-технічних на інших навчальних закладів Закарпаттю виділено з Держбюджету 45 мільйонів 973 тисячі гривень. Загалом це складає 61 мільйон 473 тисяч гривень, тоді як області з урахуванням подорожчання продуктів харчування та енергоносіїв за нашими підрахунками необхідно близько 160 мільйонів гривень. Кошти, яких не вистачає, (а це 62 відсотки від необхідної суми) все одно доведеться додавати з місцевого бюджету", – зазначив Геннадій Москаль.

Раніше повідомлялось, що суд повернув позовну заяву, яку Закарпатська ОДА подала на Мукачівську міськраду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0