Балога розповів про Лаврова, угорців Закарпаття та закликав створити Притисянський виборчий округ

Політика  25 лютого 2016 року, 10:45 1631

У своєму повідомленні в соціальній мережі Фейсбук народний депутат України Віктор Балога закликав створити на Закарпатті Притисянський виборчий округ.

"Місяць тому, коли Лавров заговорив, що Україна утискає права угорців на Закарпатті, направив до Центральної виборчої комісії звернення з пропозицією нарешті зняти головне питання, яке може використати Москва у своїй брехливій пропагандистській діяльності. А саме – відновити, так званий, Притисянський виборчий округ, де компактно проживають угорці, і який існував на Закарпатті до 2002-го року", – зазначає народний обранець.

"І от отримав відповідь за підписом Михайла Охендовського. У ній йдеться про те, що ЦВК може утворити такий округ. Але якщо Міністерство культури надішле їм дані про те, що в Берегівському, частині Виноградівського і Ужгородського районах і справді компактно проживають угорці, а не поляки, чи іспанці. І після цього вони можливо утворять такий округ, а можливо і ні", – додає Віктор Балога.

"Я не є угорцем за національністю. Я не належу до діючої влади і не приймаю участь в діяльності жодної угорської партії в Україні. Тим не менше, вважаю своїм обов’язком просувати це питання, бо як українець хочу, щоб ні в кого не було приводів для розхитування Закарпаття.

Разом з тим, хотілося б, аби самі угорці більш активно долучалися до цієї справи. Тим більше в коаліції, якою б вона не була, у них є свій депутат. Є дві угорські партії. І не потрібно чекати наступних виборів, щоб активно піднімати питання Притисянського виборчого округу. Це можна і потрібно робити уже зараз і в цьому питанні я їм союзник", – зазначив політик.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0