Балога-молодший звернувся до прокуратури щодо порушення законодавства посадовцями Закарпатської ОДА

Політика  25 лютого 2016 року, 22:49 1392

Мукачівський міський голова Андрій Балога звернувся до прокурора Закарпатської області з приводу "грубого порушення чинного законодавства посадовими особами Закарпатської ОДА та Служби автомобільних доріг у Закарпатській області у частині забезпечення безпеки дорожнього руху та належного утримання доріг загального користування державного значення".

Йдеться про дорожнє покриття на мосту по вулиці Берегівській-об’їзній. Тут дорога суттєво пошкоджена і знаходиться у жахливому стані.  Ремонтувати цю частину дороги має власник – Служба автомобільних робіт. В міській раді розробили проект реконструкції, але без співфінансування Служби повноцінно відновити міст неможливо, – констатує Мукачівська міська рада.

Згідно чинного законодавства місцеві адміністрації здійснюють державний контроль за дотриманням правил технічної експлуатації та дорожнього руху. 

Міський голова звернувся з проханням до прокуратури вжити вичерпних заходів реагування щодо зобов’язання посадових осіб ОДА та Служби автомобільних доріг усунути порушення законодавства у частині забезпечення безпеки дорожнього руху та належного утримання доріг загального користування державного значення та притягнути винних осіб до відповідальності.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0