Чопські прикордонники зуміли виявити чергові контрабандні цигарки та папір для постерів

Політика  4 березня 2016 року, 10:53 2857

Протягом доби прикордонники Чопського загону спільно із працівниками митниці запобігли декільком спробам незаконного переміщення через державний кордон контрабандних товарів.

Так, учора прикордонники відділу «Тиса» під час здійснення перевірочних заходів двічі виявляли у конструктивних особливостях автомобілів приховані тютюнові вироби, які намагалися доправити до сусідньої Угорщини. У першому випадку, громадянин України обладнав тайник у панелі приладів автомобіля «Ford». Проте під час проходження прикордонно-митного контролю спрацювала службова собака Діна, яка натренована на пошук тютюнових виробів, що і дозволило правоохоронцям виявити понад 300 пачок цигарок. В іншому випадку порушника, водія автівки«Suzuki», видала схвильована поведінка. Як результат, під обшивкою дверей та в порожнині над заднім правим колесом автомобіля, прикордонники виявили 190 пачок цигарок різних марок. В обох випадках власники позбулись не лише цигарок, а й своїх автівок. Сума оцінки всього вилученого становить близько 200 тисяч гривень, – інформує прес-служба Чопського прикордонного загону.

Також прикордонний наряд відділу «Ужгород» цього ж загону та працівники фіскальної служби в ході огляду вантажного автомобіля «Daf», виявили папір для постерів, який не був заявлений в товаросупровідних документах. Його наш співвітчизник намагався перемістити через державний кордон з приховуванням від прикордонно-митного контролю, адже в наданих документах містилися неправдиві відомості щодо кількості вантажних місць, маркування та вартості вантажу. В результаті, товар вилучено та оцінено на суму понад 500 тисяч гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0