"Відродження" зібрало підписи за проведення позачергової сесії Мукачівської міськради

Політика  4 березня 2016 року, 12:37 1570 ДОКУМЕНТ

Депутати від партії "Відродження", як і анонсувалось вчора під час акції протесту, зібрали підписи для ініціювання проведення позачергової сесії Мукачівської міськради.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив депутат Закарпатської обласної ради від цієї політичної сили Іван Чубирко.

"Разом з депутатами Мукачівської міської ради від партії "Відродження" Кушнір Владислав, Бердишев Олександр, Олег Казибрід зібрали підписи депутатів про проведення позачергової сесії Мукачівської міської ради з питання виплати заробітної плати та стипендій викладачам та студентам ПТНЗ м. Мукачево.

Всіх працівників та студентів буде повідомлено про день, коли відбуватиметься сесія, яку повинен скликати мер Мукачева. Подивимось, які депутати осміляться проголосувати проти того, щоб мукачівці отримали свої зароблені кошти", – йдеться у повідомленні політика.

Раніше повідомлялось, що бюджетна комісія відхилила рішення про надання матеріальної допомоги викладачам та учням мукачівський профтехучилищ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Silent_watcher 04.03.2016, 13:41
ВирішЕти питання)))))