Василь Петьовка: "Вихід з політичної кризи – парламентські вибори"

Політика  16 березня 2016 року, 09:55 959

Народний депутат Василь Петьовка прокоментував ситуацію, яка склалася в українському політикумі. Виходом з кризи політик назвав проведення позачергових парламентських виборів.

У заяві народного депутата йдеться про наступне: "Протягом останнього місяця в Україні – політична криза.  Після  голосування 16 лютого, коли Верховна Рада визнала роботу уряду незадовільною, але у відставку його так і не відправила,  тривають кулуарні перемовини щодо можливих варіантів виходу із ситуації, що склалася. Уряд "камікадзе" за 2 роки роботи призвів до катастрофічних результатів в українській економіці, обіцяних реформ так ніхто і не бачить, пересічні громадяни опинились у скрутному становищі через падіння гривні, кількаразове підвищення тарифів, низьку купівельну спроможність, падіння рівня економіки. Інвестори відмовляються вкладати ресурси в економіку, згортають свою діяльність,  а на корупцію, як на найбільше зло вказують західні партнери". 

Народний депутат Василь Петьовка заявив: "Протягом трьох попередніх тижнів тривали політичні консультації з можливими варіантами виходу з кризи та призначенням нового уряду та прем’єра.  На сьогодні у Верховній Раді 226 голосів за нову кандидатуру голови уряду нема.  Хто може очолити Кабмін – теж загадка, попри те, що час від часу експерти називають різні прізвища імовірних керівників уряду . На сьогоднішній день в українському парламенті відсутні  і 226 голосів  для підтримки діючого Прем’єра, а без підтримки парламенту уряд не зможе працювати. Розуміючи це, депутати від "Народного фронту" почали блокування трибуни Верховної ради.

Політична криза в Україні загострюється. Єдиний вихід із ситуації, що склалася – позачергові парламентські вибори", – резюмував політик.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0