Москаль назвав заяву Мукачівської міськради "поспішною" і пояснив, чому із фінансуванням ПТНЗ не все так добре

Політика  25 березня 2016 року, 09:39 1119

Очільник Закарпаття Геннадій Москаль зазначив, що стабілізаційна дотація Кабміну на профтехучилища Мукачева перекриває тільки 16,7 відсотків від необхідних коштів. Решту грошей має виділити міська рада.

Відповідну інформацію губернатор поширив на своєму офіційному сайті.

"Не розібравшись у ситуації й не маючи навиків у бюджетному фінансуванні, Мукачівська міська рада словами свого очільника поспішно заявила про наявність коштів для погашення заборгованості трьом профтехучилищам міста за перший квартал цього року за рахунок стабілізаційної дотації Кабміну. Однак така заява абсолютно не відповідає дійсності.

Роз’яснюю, що Кабінет міністрів виділив Закарпаттю для фінансування профтехосвіти на перше півріччя цього року загалом 15 млн. 506 тис. гривень стабілізаційної дотації", – зазначає голова ОДА Геннадій Москаль.

"Розподіл коштів між містами обласного значення проходив пропорційно до кількості учнів із розрахунку 3 тис. 727,5 грн. на одного учня. У відповідності до цього Мукачево отримає в березні на перший квартал 2 млн. 834,4 тис. грн., що становить близько 27 відсотків від необхідних коштів. Далі –  у квітні, травні, червні та липні – Мукачево отримає ще по 1 млн. 62,9 тисяч гривень. Загалом Мукачеву на фінансування профтехосвіти в 2016 році необхідно 42 мільйони гривень, тоді як стабілізаційна дотація перекриває тільки 16,7 відсотків від цієї суми. Решту, згідно з бюджетним кодексом, має виділити Мукачівська міська рада з міського бюджету. Тому міським депутатам не потрібно затягувати час, а забезпечити фінансування профтехосвіти в повному обсязі ще на сьогоднішній сесії", – додає очільник Закарпаття.

Нагадаємо, сьогодні у Мукачеві відбудеться позачергова сесія, присвячена фінансуванню ПТНЗ міста.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0