Василь Петьовка просить Яценюка знайти кошти на ремонт доріг Закарпаття

Політика  25 березня 2016 року, 14:17 2434

Відповідний депутатський запит народний депутат України В.В.Петьовка надіслав Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку.

«До мене, як народного депутата України, надходять численні звернення виборців та депутатів місцевих рад Тячівського та Рахівського районів Закарпатської області з проханням допомогти вирішити питання щодо проведення капітального та поточного ремонтів автомобільних доріг краю, – йдеться у зверненні. – Закарпатська область є прикордонним краєм з Європейським Союзом, виступає візитівкою та воротами України. Територією області як у транзитному, так і в експортно-імпортному режимі автомобільним транспортом перевозиться велика кількість вантажів. Всі власники транспортних засобів, придбаваючи паливно-мастильні матеріали на закарпатських АЗС, роблять відчутний фінансовий внесок до бюджету країни.

Автомобільні дороги нашого краю знаходяться у вкрай незадовільному стані. У той же час, ямкові ремонти окремих ділянок дорожнього полотна не забезпечують належного кінцевого результату. Дороги та вулиці комунальної власності взагалі не охоплювались ремонтами, що негативно впливає на розвиток туристично-рекреаційної сфери.

Надмірно пошкоджені дороги є серйозною причиною для зменшення інвестиційної привабливості мальовничих Тячівського та Рахівського районів, значною перешкодою для розвитку підприємництва та туризму. Через жахливий стан доріг виходить з ладу автобусна техніка і, як наслідок,  зриваються рейси пасажирського сполучення. Тривогу викликає й те, що з цієї ж причини стає неможливим своєчасне надання невідкладної медичної допомоги населенню віддалених гірських сіл, створюється реальна загроза життю та здоров’ю громадян. З цього приводу є дуже багато скарг та нарікань від мешканців населених пунктів, зростає соціальне невдоволення населення.

Незважаючи на погіршення тенденції з ремонтом автошляхів області, у цьому році не створено фінансових передумов для проведення капітального ремонту доріг. Так, у поточному році заплановано спрямувати на ремонт автодороги державного значення Н-09 "Мукачево-Рогатин", що проходить також і територією Тячівського району, всього 3 км. траси: 2 км. в селищі Буштино та 1 км. в селі Бедевля. При цьому 1 км поточного ремонту обійдеться державі більше, ніж у 3,5 млн. грн. Це при тому, що протяжність цього автошляху територією області складає 206 км і капітального ремонту потребує значно більший проміжок вказаної дороги Н-09, який перебувають у не найкращому для експлуатації стані».

З огляду на це, Василь Петьовка просить у першочерговому порядку вишукати можливість виділення Службі автомобільних доріг у Закарпатській області коштів для проведення капітального та поточного ремонтів всього пошкодженого полотна автодороги державного значення Н-09, що проходить територією Тячівського та Рахівського районів Закарпатської області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0