Балога прокоментував заяву Лещенка про його можливий вступ у фракцію БПП

Політика  31 березня 2016 року, 09:20 1064

Віктор Балога зазначив, що він не веде переговори про входження у фракцію БПП.

"Дізнався від члена фракції БПП Сергія Лещенка, що "з Балогами ведуть переговори про входження в коаліцію".

Для мене це взагалі дивно чути, так як вчора весь день я провів під загальним наркозом на операційному столі", – йдеться у заяві політика.

"Більше того – Балоги ніколи не були і не будуть тушками. Тому, тут навіть немає що коментувати. Можу лише трохи поправити колишнього журналіста Сергія Лещенка, який допустив фактологічну помилку – Балог у Верховній Раді не четверо, а поки що тільки троє. Ну і озвучувати будь-яку інформацію, посилаючись на плітки, – це теж не дуже професійно. Не думаю, що "Українська правда" прийняла б у нього хоч одне журналістське розслідування, яке б базувалося не на фактах, а на чутках.

А на останок хочу додати: Сергію, сьогодні не я, а ти є членом фракції БПП. Якщо ти переживаєш, щоб у Верховній Раді не було коаліції з 226 людей, то ти зі своїми соратниками завжди можеш покинути фракцію президента. І нехай вони спробують позбавити вас мандатів, як Фірсова. А за Балог не переживай. Ми ніколи не підводили Україну", – додав Віктор Балога.

Нагадаємо, вчора Сергій Лещенко заявив, що БПП веде переговори про вступ братів Балог у фракцію, щоб "вивести з гри" Тимошенко.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0