Балога просить СБУ перевірити депутатів, в тому числі і закарпатських, на подвійне громадянство

Політика  5 квітня 2016 року, 07:57 1699 ДОКУМЕНТ

Відповідне депутатське звернення політик оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

"Службі безпеки вже пізно перевіряти, має подвійне громадянство мер Одеси, чи ні. «Перевірку» вже провели журналісти. СБУ має порушувати справу і шукати в діях політика склад злочину. А це може бути як незаконне збагачення і повідомлення не правдивих відомостей під час виборів, так і шпигунство, або державна зрада.

Хочу публічно звернутися до голови Служби безпеки.

Пане Грицак.

Ви знаєте, в кого скільки паспортів, починаючи від олігархів і Банкової, багатьох депутатів Верховної Ради, в тому числі від Закарпаття, закінчуючи місцевою владою в Одесі, Чернівцях, Львові, Харкові і знову ж таки – на Закарпатті. Тому, або почніть реальну роботу з позбавлення таких громадян представницького мандату, або розпишіться у власній некомпетентності, чи корупції.

Ваша задача – захищати інтереси держави. Скажіть, Вас як офіцера, влаштовує те, що депутати з БПП і НФ, маючи громадянство сусідніх держав, вчать вас як будувати країну. А Ви як води в рот набрали. Люди, які мають стати Вашими клієнтами, вчать Вас жити.

Якщо бракує підстав, щоб почати реальні розслідування, то ось Вам моє депутатське звернення. Згідно закону, Ви зобов’язані на нього відреагувати, – йдеться у зверненні Віктора Балоги.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0