Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Гройсман різко відповів Москалю на його заяву про звільнення

Гройсман різко відповів Москалю на його заяву про звільнення

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відреагував на звернення голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля з проханням підготувати подання на звільнення його з посади.

ВІДЕО ДНЯ

«Для мене немає жодного значення, яка контрабанда йде через митницю – деревина, цигарки, горіхи, спирт чи ще щось. Те, що ми маємо зробити, – не вирішувати, яка контрабанда гірша, а зупинити будь-яку контрабанду взагалі. Говорив і повторюю – врешті-решт досить грабувати країну», – заявив прем’єр у відповідь на слова Москаля про програш ним боротьби з контрабандою цигарок.

Відтак Гройсман пообіцяв звернутися до Служби безпеки України і Національного антикорупційного бюро з вимогою перевірити усі ті факти, які Москаль навів у своєму листі.

Реклама

При цьому прем’єр заявив, що нікому не дозволить розмовляти з ним мовою ультиматумів і додав, що не збирається звільняти Москаля.

«Нікому не дозволю розмовляти зі мною мовою ультиматумів. Геннадію Геннадієвичу, незважаючи на ваше прохання, подання на ваше звільнення готувати не збираюсь. Роботи, яку маємо зробити – і, сподіваюсь, спільно – багато», – йдеться у заяві голови уряду.

Реклама

Він також запропонував призначати керівні кадри на митницях на відкритих конкурсах і почати це з Закарпатської митниці.

Також Гройсман сказав, що чекає у себе Москаля, разом з керівництвом Закарпатської митниці наступного тижня.

Нагадаємо, що зранку в п’ятницю, 6 травня, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль попросив прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана підготувати подання на його звільнення. Своє прохання керівник області пояснив тим, що на Закарпатті «намагаються відновити системну контрабанди тютюнових виробів, використовуючи при цьому вплив українських політичних діячів і керівників окремих відомств». За словами Москаля, для відновлення цих схем призначили нового керівника Закарпатської митниці, не погодженого з облдержадміністрацією.

Реклама

«Тому прошу Вас скористатися своїм конституційним правом, передбаченим ст.118 Конституції України, і направити подання Президенту України про моє звільнення із займаної посади», – написав голова ОДА прем’єру.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно