Представники забороненої в Україні компартії долучились у Тячеві до святкування Дня пам’яті та примирення

Політика  10 травня 2016 року, 07:44 1165 ФОТО

У міських заходах, приурочених Дню пам’яті та примирення, а також 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, взяли участь представники офіційно забороненої Комуністичної партії України. Зокрема, колишній очільник районного осередку КПУ Сергій Кадочніков та інші представники цієї організації, діяльність яких в Україні заборонена.

Вони приєднались до загальної колони і поклали вінок з написом «Від Тячівського райкому Компартії України» до пам’ятника воїнам-визволителям у міському парку.

Варто відзначити, що в січні цього року Вищий адміністративний суд підтвердив законність заборони Комуністичної партії України (КПУ). Як зазначалось у позові, "КПУ вчиняє дії, спрямовані на зміну конституційного ладу насильницьким шляхом; порушення суверенітету й територіальної цілісності України; пропаганду війни, насильства, розпалювання міжетнічної ворожнечі; посягання на права і свободи людини, а також представники КПУ систематично звертаються із закликами до створення воєнізованих формувань".

Джерело: Тячів
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0