"Він, паскуда, продав Україну", – Москаль анонсував гучне викриття схем Ющенка і його подільників

Політика  7 червня 2016 року, 08:58 2619

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль анонсував публікацію документів, що підтверджують отримання грошей від "Партії регіонів" екс-президентом України Віктором Ющенком.

Компромат на Ющенка буде містити цифри і прізвища, зазначив Москаль.

"Він, паскуда, продав Україну. У мене є матеріали, я планую завтра почати їх публікацію на своєму офіційному сайті. Скоро всі перестануть вірити в диво і святість Віктора Андрійовича: компромату на нього більше, ніж у всій "амбарной книзі" ПР, щоб всі бачили, хто цього покидька фінансував", – заявив співрозмовник видання.

За словами Москаля, Ющенко отримував гроші від регіоналів нібито для створення "Лікарні майбутнього", додавши, що підтверджують цей факт документах фігурують "цікаві прізвища і фірми".

Він зазначив, що в "чорної бухгалтерії" Партії регіонів не зафіксовано отримання Ющенко цих коштів.

"Мільярд доларів на трьох (раніше Москаль заявив, що 1 млрд доларів Ющенка і глави його Адміністрації Віктор Балога і Віра Ульянченко отримали за здачу влади Віктору Януковичу. – ред.)! Що вони там, в "амбарній книзі" ПР, розписувалися, чи що, – смішно про це говорити, або вантажівками вивозили гроші?Для цього є офшори, банки тощо. Хто таку величезну суму дає готівкою?" – підкреслив Москаль.

Віктор Ющенко був президентом України в 2005-2010 роках. На виборах 2010 року він набрав 5,45% голосів виборців, посівши п’яте місце. Президентом із 48,95% голосів був обраний Віктор Янукович.

В інтерв’ю "Дзеркалу тижня", опублікованому 27 травня поточного року, колишній заступник голови СБУ Віктор Тріпак заявив, що передав в антикорупційне бюро документи, які свідчать, за його словами, про систему підкупів і фальсифікацій, які супроводжували прихід до влади Януковича і його оточення.

Джерело: Гордон
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0