На Виноградівщині обговорили питання підготовки до виборів Веряцького сільського голови

Політика  16 червня 2016 року, 09:02 633

Питання підготовки до позачергових виборів Веряцького сільського голови обговорили на робочій нараді.

Вчора, 15 червня, за головування в.о керівника апарату Виноградівської районної державної адміністрації Ігора Вантюха відбулася нарада по питанню підготовки до позачергових виборів Веряцького сільського голови, – йдеться у повідомленні Виноградівської РДА.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Бачкай інформувала присутніх на нараді, що відповідно до Постанови Верховної Ради України від 20 квітня 2016 року №1318-VIII «Про призначення позачергових виборів Веряцького сільського голови (Веряцька сільська рада, Виноградівського району, Закарпатської області), призначено позачергові вибори на неділю 26 червня 2016 року. У зв’язку з цим відділом ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації виготовлено та 10 червня 2016 року передано дільничним виборчим комісіям с.Веряці і с.Горбки попередні списки виборців та іменні запрошення, про що складено відповідні акти. Також, Веряцькій сільській виборчій комісії передано відомості про кількість виборців, включених до попередніх списків на звичайних вибочих дільницях.

Ігор Вантюх наголосив на необхідності вжиття всіх необхідних заходів щодо дотримання чинного законодавства в частині підготовки до проведення місцевих виборів, в тому числі забезпечення під час проходження виборчого процесу, у даних населених пунктах, громадського порядку та безпеки громадян.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0