Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

"Єдиний Центр" вимагає від Інгрід Туріс скласти депутатський мандат

"Єдиний Центр" вимагає від Інгрід Туріс скласти депутатський мандат

Прес-служба "Єдиного Центру" оприлюднила офіційну позицію щодо заяви депутата Закарпатської облради Інгрід Туріс про вихід з партії.

ВІДЕО ДНЯ

"Президія обласної організації "Єдиного Центру" та депутати фракції Єдиного Центру в обласній раді обговорили питання доцільності перебування у Закарпатській обласній раді депутата Туріс Інгрід Юріївни, яка написала заяву про вихід із партії "Єдиний Центр", мотивуючи це тим, що її погляди розходяться із принципами та програмною діяльністю партії.

У політиці потрібно вміти бути як владою, так і опозицією. Це і є політика. Розуміємо, що у пані Туріс могли бути завищені очікування, прагнення влади, амбіції, але ситуація склалася таким чином, що коаліцію утворили фракції так званих колишніх регіоналів і влади, формат якої нас абсолютно не влаштовував через програмні і моральні розбіжності.

Реклама

Хочемо наголосити, що партія "Єдиний Центр" на виборах минулого року взяла пані Інгрід Туріс до свого виборчого списку, і саме від імені і завдяки "Єдиному Центру" Інгрід Туріс стала депутатом Закарпатської обласної ради VII скликання.

Програмний підхід "Єдиного Центру" з часу міських виборів минулого року жодним чином не змінився. Партійці та депутати від Єдиного Центру відстоювали, відстоюють і будуть відстоювати ті цінності і підходи, які є в інтересах Закарпаття та закарпатців. Зокрема, діяльність фракції "Єдиного Центру" у Закарпатській обласній раді спрямована виключно на конструктивне русло, наші депутати не беруть участі у політиканстві та потуранні владній коаліції. "Єдиний Центр" перебуває в опозиції до діючої в області влади, і опонує їй у тих питаннях, де бачить обмеження прав і можливостей закарпатців, лобіювання чи захист інтересів окремих осіб, а не Закарпаття, та будь-які інші речі, що не є в інтересах закарпатців та Закарпаття чи можуть нанести йому яку-небудь шкоду.

Реклама

Тож, відповідно, оскільки програмний підхід, принципи, погляди й переконання "Єдиного Центру" не змінилися і залишаються такими ж як і тоді, коли нині діючий депутат Інгрід Туріс йшла від імені "Єдиного Центру" кандидатом в депутати, а сама депутат нині заявляє, що її погляди з цим розходяться, то існує лише одне логічне пояснення - змінилися принципи, погляди й переконання самого депутата.

Відповідно, оскільки голосуючи за кандидата від "Єдиного Центру", люди голосували, перш за все, за партію, за принципи, погляди й переконання, які присутні в партії, вважаємо неправильним перебування Інгрід Туріс в якості депутата обласної ради. Продовжувати бути депутатом від партії, принципи та діяльність якої більше не поділяєш – не зовсім зрозуміло й не зовсім чесно по відношенню до виборців, які голосували, перш за все, за кандидата від "Єдиного Центру".

А тому закликаємо й наполегливо пропонуємо депутату обласної ради від "Єдиного Центру" пані Інгрід Туріс прийняти дійсно вольове рішення – скласти мандат депутата та поступитися місцем у списку тій людині, яка вболіває за Закарпаття, розділяє цінності партії "Єдиний Центр" і готова виконувати ті завдання, які ставлять перед нею виборці", – йдеться у заяві політсили.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно