Українські та угорські парламентарі обговорили важливі питання транскордонної співпраці між двома країнами

Політика  21 листопада 2016 року, 20:23 924 ФОТО

Сьогодні у Будапешті, відбулись кілька важливих зустрічей в рамках робочого процесу щодо розвитку транскордонного співробітництва між Україною та Угорщиною. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці народний депутат України Валерій Лунченко.

В угорській столиці українську делегацію представили, як члени провладної коаліції, так і опозиційні і позафракційні депутати, що свідчить про об’єднання депутатів Верховної Ради у питанні європейської інтеграції.

Під час зустрічей з віце-президентом Державних Зборів Угорщини Шандором Лежаком, головою Комітету закордонних справ Державних Зборів Угорщини Жолтом Неметом, членами Товариства дружби угорсько-українського міжпарламентського союзу Державних Зборів Угорщини на чолі з Віннаі Дьозо, Послами обох країн Любов Непоп та Ерно Кешкень обговорили:

– питання євроінтеграції України;

– зустріч між Прем’єр-міністрами наших країн, яка пройде вже цього тижня;

– підсумки візиту Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна до Закарпатської області;

– розбудову інфраструктури: доріг, а саме продовження траси М3 до м. Мукачева та об’їзної Берегово-Астей-"Лужанка"; реконструкцію існуючих пунктів пропуску та будівництво нових;

– питання розвитку економіки, науково-культурного співробітництва та співробітництва у сфері освіти.

"Обидві сторони зазначили, що порівняно з минулим роком в нас є неатбякі досягнення і ми зобов’язані працювати в такому ж дусі. Що і будемо робити", – йдеться у дописі Валерія Лунченка.

Також народні депутати разом з угорською делегацією вшанували пам’ять жертв Голодомору.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0