Валерій Лунченко розповів, чим наразі займається Арсеній Яценюк

Політика  5 грудня 2016 року, 15:13 1043

Після відставки колишнього прем’єр-міністра України та призначення на цю посаду Володимира Гройсмана, Арсеній Яценюк на якийсь час зник із поля зору вітчизняного політикуму.

Втім, час від часу у пресі з’являється інформація про його дипломатичні зустрічі з європейськими та американськими високопосадовцями. Тож чим наразі займається екс-прем’єр-міністр, який, між тим, продовжує очолювати партію "Народний фронт", пояснив його соратник, закарпатський нардеп Валерій Лунченко.  

"Арсеній Яценюк продовжує відстоювати інтереси України на міжнародній арені. Не перебуваючи зараз на офіційній державній посаді, він, спираючись на свій авторитет на Заході, зустрічається із західними лідерами і відстоює інтереси України у нових зовнішньополітичних реаліях. Яценюк здійснює важливі візити за кордон. Це особливо важливо в час складних політичних процесів у США і ЄС. Після недавньої зустрічі у США з віце-президентом Байденом у Вашингтоні, відбувся візит у Берлін і зустріч з канцлером Ангелою Меркель. Далі Арсеній Яценюк здійснив візит до Брюсселю. Там відбулася зустріч з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем та багатьма іншими високопосадовцями. Ми заручилися політичною підтримкою в Європарламенті для прийняття остаточного рішення щодо запровадження безвізового режиму для України. Зі свого боку наша держава свою частину зробила, то зараз треба, щоб і європейські уряди поставили крапку у цьому питанні.

Що стосується діяльності "Народного фронту", то Арсеній Яценюк активно працює і в цьому напрямку. Він завжди на зв’язку з депутатами і бере безпосередню участь в обговоренні та прийнятті всіх рішень фракції та разом зі своїми соратниками робить все можливе, щоб започатковані за його прем’єрства реформи, не зупинилися. До речі, "Народний фронт" неодноразово визнавалася найбільш дисциплінованою та найбільш реформаторською парламентською фракцією. Так, згідно з дослідженням VoxUkraine, у рейтингу ТОП-100 депутатів, які найчастіше голосують за реформаторські законопроекти, 48 – представники нашої політичної сили, – прокоментував Валерій Лунченко.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0