Москаль скаржиться на те, що брати Балоги не підтримали включення Закарпаття до "дорожнього експерименту"

Політика  7 грудня 2016 року, 10:14 4368

Учора, 6 грудня, у Верховній Раді України розглядалося питання про включення до порядку денного сесії проекту Закону № 5222 – про внесення змін до пункту 33 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України» (щодо поширення експерименту з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення на Івано-Франківську область, Закарпатську область та продовження даного експерименту в інших областях).

Іншими словами, мова йде про «дорожній експеримент», який передбачає спрямовувати на ремонт автодоріг 50 відсотків коштів від перевиконання щомісячних планових надходжень митниць. Прийнятий минулого року Верховною Радою Закон включав тільки п’ять регіонів України: Волинську, Чернівецьку, Львівську, Одеську області, а також м.Київ. Цього року в «дорожній експеримент» мали включити і Закарпаття, однак учора за це питання проголосували всього 209 депутатів із 226 необхідних.

– Мені незрозуміла позиція нардепів від Закарпаття, які не проголосували за законопроект, – заявляє Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті. – Але особливо обурює те, що це важливе для області питання провалили Балоги – і старший Віктор, і середній Іван, і молодший Павло просто не взяли участь у голосуванні, хоча й сиділи в сесійній залі. Усі чудово знають, який стан доріг на Закарпатті. Балоги більше десяти років знаходилися тут при владі й не спромоглися зробити абсолютно нічого. По основних туристичних напрямках і навіть на міжнародних трасах ремонти не проводилися з початку 90-х. Тепер мені доводиться з кров’ю і потом вибивати з Києва фінансування на ремонт і будівництво доріг, у тому числі на мажоритарних округах «файти» Балог (та ж міжнародна траса «Дяково – Вилок» у Виноградівському районі, де минулого року люди на знак протесту блокували автомобільний рух). А вони не можуть натиснути кнопку, щоб область отримала додаткове фінансування. Вчорашнє голосування чітко показало, що Балоги діють за принципом – чим гірше для області, тим краще особисто для них!

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0