Очільник Закарпаття Геннадій Москаль – у списку головних кандидатів на пост глави Нацполіції України

Політика  23 грудня 2016 року, 07:43 4603

Експерти назвали імена ймовірних кандидатів на пост головного поліцейського України.

Найбільше шансів очолити головне поліцейське відомство країни є у нинішнього виконуючого обов’язки відомства Вадима Трояна. Тут йому може стати в нагоді бойовий досвід, який він набув під час участі в АТО у складі полку "Азов". 

Ще одним кандидатом, який може зайняти крісло глави Нацполіції, вважався нинішній керівник ГУНП в Києві Андрій Крищенко. Але в коментарі ЗМІ він заявив, що не збирається брати участь у конкурсі на цю посаду, посилаючись на велику зайнятість на нинішньому місці роботи.

Не забули експерти і про кандидатуру генерал-лейтенанта у відставці Геннадія Москаля. У нього хороший управлінський досвід і величезний стаж роботи в органах внутрішніх справ, що є перевагою для кандидата на посаду глави відомства, в якому не завершені реформи. Також серед переваг Москаля екс-спікер МВС Володимир Поліщук назвав вимогливість і прямоту, які можуть допомогти йому в роботі.

На думку Поліщука, хорошим кандидатом на пост голови Національної поліції є Віталій Ярема, який певний час очолював Генеральну прокуратуру України.

Ще одним можливим кандидатом експерти назвали нинішнього керівника поліцейського відомства в Миколаївській області Юрія Мороза. Його призначення на пост глави сталося після гучного вбивства співробітниками поліції місцевого жителя. Це говорить про те, що Мороз вимогливий до підлеглих, що важливо для керівника силового відомства.

Не заперечується ймовірність призначення на високий пост В’ячеслава Аброськіна, який керує ГУНП в Донецькій області та заступника голови Національної поліції Костянтина Бушуєва.

Єдина кандидатура, яка не знаходить підтримки у експертів – народний депутат Мустафа Найєм.

Джерело: Апостроф
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0
Alex Podkopaj 23.12.2016, 12:02
если мне не изменяет память - в отношении генерала Москаля - не было НИ ОДНОГО УПРЁКА ПО ДЕКЛАРАЦИИ И ВОООБЩЕ. не лучше ли нам отобрать таких людей и им вверить страну?