У Перечині та Іршаві можуть починати готуватися до виборів голів та депутатів об’єднананих територіальних громад

Політика  25 січня 2017 року, 15:49 Василь Ільницький 2211

У вівторок, 24 січня 2017 року, ЦВК своєю Постановою № 6 призначила на неділю, 30 квітня, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. 

На Закарпатті цього дня вибори відбудуться у Перечинській та Іршавській міських об’єднаних територіальних громадах.

Цьому довгоочікуваному рішенню передувала кропітка, тривала підготовча робота місцевих депутатів, небайдужих громадян міста Перечин та навколишніх сіл Сімер, Сімерки, Ворочово і Зарічово,  а також міста Іршава і села Лоза, які виявили бажання реалізувати своє право на добровільне об’єднання в територіальній громаді.

Нинішній міський голова та ініціатор створення Перечинської міської ОТГ Іван Погоріляк прокоментував: «Поряд з проходженням процесу об’єднання територіальної громади, ми робили і перші кроки щодо організації життя в майбутньому об’єднанні. Так, нам вдалося домовитися з депутатами районної ради щодо передачі в комунальну власність м. Перечин цілісного майнового комплексу загальноосвітньої школи, котра в майбутньому може стати опорною школою громади. Також район передав територіальній громаді Перечина дитячо-юнацьку школу та будівлю, де планується розмістити ЗАГС, спеціалістів з первинної правової допомоги, виконавчу службу, державного нотаріуса.
Практично завершуємо ремонт приміщень, де буде знаходитися Центр адміністративних послуг. Впевнений, що ми зуміємо організувати життя у своїй громаді так, щоб нам не було соромно за прийняте рішення, а наші люди відчули, що вони реально впливають на владу, хоча б, на перший раз, місцеву».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0