Розгніваний Саакашвілі пройшовся по Ланьо та Балозі. Каже, щоб готувались "із речами на вихід"

Політика  20 березня 2017 року, 07:50 11171

У соціальній мережі Фейсбук Міхеіл Саакашвілі опублікував гнівну реакцію на події, які мали місце у Сваляві.

Нагадаємо, тут місцевому активісту "Руху нових сил" спалили підприємство. У партії пов’язують це з тим, що "Рух нових сил" не "ліг" під жоден з місцевих політичних кланів, які почали усувати політичних конкурентів "звичними для контрабандистів методами".

"Наскільки я розумію, Порошенко свідомо віддав Закарпаття на відкуп місцевим бандитам так само як донецький напрямок – Ахметову, а Одесу – місцевим криміналам з 90-их. Проблема в тому, що ці бандити ще й вороги місцевого населення і української держави. На Закарпатті всі завжди домовлялися з Ланьо та Балогами і без їх дозволу туди навіть птах не міг залетіти", – йдеться в дописі Саакашвілі.

"Так от, я не тільки не буду їх запитувати, а коли ми візьмемо владу в країні, ми вичистимо всіх бандитів по одному і наведемо жорсткий порядок, який дасть людям можливість вільно дихати і жити в безпеці, займатися бізнесом, заробляти гроші і їздити через кордон. Найближчими днями я поїду підтримати наших активістів на місці, так що Ланьо та інші вороги України, готуйтеся мене зустрічати гідно! А в цілому готуйтеся на швидкий вихід з речами", – додає лідер "Руху нових сил".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0