Москаль увійшов у першу четвірку серед голів ОДА за рівнем відповідальності

Політика  26 березня 2017 року, 12:29 2549 ІНФОГРАФІКА

Всеукраїнський веб-портал «Слово і Діло», який моніторить інформацію щодо обіцянок і стану їх виконання провідними політиками України, оприлюднив «Рейтинг відповідальності голів обласних державних адміністрацій». Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль посів у рейтингу четверте місце. За даними «Слова і діла», загалом Г.Москаль виконав 58 відсотків своїх обіцянок, ще 24 відсотки – у процесі виконання.

Як ідеться на веб-порталі, мета моніторингу – дотримання принципу відкритості влади та підзвітність політиків і посадових осіб органів державного управління звичайним громадянам, – повідомляє офіційний сайт Геннадія Москаля.

Перша п’ятірка рейтингу виглядає так: Валентин Резніченко (голова Дніпропетровської ОДА), Юрій Ткаченко (голова Черкаської ОДА), Микола Клочко (голова Сумської ОДА), Геннадій Москаль (голова Закарпатської ОДА) та Костянтин Бриль (голова Запорізької ОДА).

Варто зауважити, що у грудні 2016 Геннадій Москаль посів третє місце у рейтингу відповідальності голів ОДА. А у січні минулого року губернатор Закарпаття увійшов у трійку українських політиків із найвищим позитивним рейтингом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0