Політика
Москаль переконує, що Балога сказав неправду
0
18 квітня 16:56 1237

Геннадій Москаль просить окремі ЗМІ уважніше ставитися до тверджень нардепа Балоги, котрий поширює про Закарпаття, за словами губернатора, різні нісенітниці.

– Якщо у пана Балоги є докази, що кілька голів райдержадміністрацій на Закарпатті мають подвійне громадянство, нехай оприлюднить їх, і ці люди будуть звільнені з посад протягом трьох днів, – заявляє Геннадій Москаль у відповідь на твердження народного депутата В.Балоги про те, що «Президент призначив на кілька посад голови РДА на Закарпатті угорців з двома паспортами». – Однак я наперед запевняю всіх, що жодних доказів не буде.

Читайте також: Віктор Балога назвав посаду, яку йому пропонував Порошенко

Також очільник Закарпаття каже, що поширена Віктором Балогою інформація про, начебто, подвійне громадянство сім’ї губернатора Закарпаття також вигадка.

"Недавно, наприклад, цей панок заявив, начебто вся моя сім’я і діти мають канадське громадянство. При тому, що, по-перше, сам я жодного разу в Канаді не був, тому апріорі не можу мати громадянства цієї країни, по-друге, маю тільки одну доньку, а не дітей, а, по-третє, Канада не приховує громадянство своїх мешканців, тому ці факти легко перевірити у відкритих джерелах", – каже губернатор.

0
Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter