Політика   • 12 жовтня 2017 року, 15:24516

Баранинська ТВК, що на Ужгородщині, скасувала реєстрацію одного із кандидатів-"двійників"

10 жовтня Баранинська сільська виборча комісія прийняла рішення про скасування реєстрації кандидата в депутати по виборчому окрузі №3 Івана Бисаги (самовисуванець) на підставі його письмової заяви від 9 жовтня.

Згідно з частиною 3 статті 47  Закону України «Про місцеві вибори» територіальна виборча комісія може скасувати рішення про реєстрацію кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости не пізніше ніж за 18 днів до дня голосування (до 10 жовтня включно), – інформує ОПОРА.

Відповідно, за 26 депутатських мандати на виборах до сільської ради Баранинської ОТГ Закарпатської області змагатимуться 154 кандидати у депутати.

Нагадаємо, по третьому виборчому окрузі (село Баранинці) було зареєстровано кандидатів-самовисуванців з однаковими прізвищами - так званих «кандидатів-двійників»: Бисагу Юрія Юрійовича, Бисагу Івана Михайловича та Бесагу Юрія Петровича. Тепер, на окрузі залишилось  двоє кандидатів зі схожими прізвищами: Юрій Бисага та Юрій Бесага.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua