Політика   • 27 лютого 2018 року, 11:391354 ФОТО

Як в МЗС України відреагували на підпал офісу угорської спілки

Міністерство закордонних справ рішуче засуджує випадки розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Про це повідомила речниця МЗС Мар’яна Беца, коментуючи підпал офісу організації закарпатських угорців КМКС в Ужгороді.

"Ми рішуче засуджуємо такі ганебні провокації – напади на приміщення нацменшин. Також ми однозначно засуджуємо використання нападу на приміщення, а також теми нацменшин, як засіб розпалювання ненависті та міжнаціональної ворожнечі ззовні", – розповіла вона.

Читайте також:  "Ці провокації не мали й не матимуть жодного успіху", – офіційна заява щодо підпалу офісу Товариства угорської культури Закарпаття

Беца зазначила, що МЗС буде протидіяти будь-яким випадкам розпалювання міжнаціональної ворожнечі, як ззовні, так і в Україні в цілому. За її словами, правоохоронні органи відреагували оперативно для того, щоб знайти і покарати винних у підпалі офісу організації закарпатських угорців.

Раніше повідомлялося, що в Ужгороді в ніч на вівторок сталася пожежа у будівлі обласного офісу організації закарпатських угорців КМКС. Вигоріло близько 25 кв. м. приміщення, а пожежі передував вибух біля будівлі КМКС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів