Політика   • 4 березня 2018 року, 21:181578

Будівництво ЦНАПу у Мукачеві вже обходиться у майже 33 мільйони гривень

Будівництво ЦНАПу у Мукачеві вже обходиться у майже 33 мільйони гривень

До редакції інтернет-видання "PMG.ua" надійшло звернення Володимира Шубця до Мукачівського міського голови Андрія Балоги. Публікуємо оригінал тексту.

"Андрію Вікторовичу! Ви – мер Мукачева, яке називаєте містом №1. Позиціонуєте себе та свою команду, як прогресивну, яка в своїй роботі керується європейськими цінностями. Зверніть увагу на те, як члени Вашої  ж команди дерибанять кошти громади міста, прикриваючись тендерами та замовленнями. Будівництво ЦНАПу мукачівцям вже обходиться у майже 33 мільйони гривень. Цілком очевидно, що до кінця року виникне потреба виділити ще кілька мільйонів на його добудову.  Станом на сьогодні вже зрозуміло, що вартість робіт завищена, щонайменше на 10 мільйонів.

Звертаюся до Вас, як до міського голови: розірвіть договори з сумнівними компаніями з-за меж міста й області, збережіть кошти платників податків Мукачева. Я зі свого боку, як представник громадськості, готовий надати Вам всебічну консультативну та організаційну допомогу і підтримку, аби довести факт, що закарпатські будівельники, відомі своєю майстерністю далеко за межами області і країни, здатні побудувати не гірше і дешевше. А кошти громади, незаконно використані сумнівними фірмами, договори з якими укладені від імені міської ради, а значить, і від Вашого імені теж, зможете перенаправити на лікування важкохворих та тих, хто насправді потребує допомоги і підтримки. На потребу збільшення фінансування цих програм вже неодноразово звертав Вашу увагу".

Голова Мукачівського міського осередку РПЛ,

заступник голови Закарпатського обласного осередку РПЛ

Володимир Шубець

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів