Політика   • 20 березня 2018 року, 13:10619

"Угорщина маніпулює": в МЗС України зреагували на нові вимоги щодо закону про освіту

Заступник глави МЗС України Василь Боднар назвав маніпулятивними заяви свого колеги з Угорщини Петера Сійярто щодо вимог до закону про освіту і виконання рекомендацій Венеціанської комісії. Про це Василь Боднар написав у своєму Twitter.

Зазначимо, що раніше Сійярто пообіцяв заблокувати участь Президента України Петра Порошенка у саміті НАТО у Брюсселі в липні 2018 року, якщо Угорщина не отримає гарантій, що український закон про освіту не набуде чинності до 2023 року та в нього будуть внесені істотні зміни згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії.

"Угорщина маніпулює, оскільки: по-перше, уряд України вже затвердив законопроект про продовження перехідного періоду до 2023 року, а по-друге, Венеціанська комісія вказала, що і як вдосконалити", – написав Боднар.

Читайте також:  Угорщина висунула Україні нові вимоги через скандальний закон

Він також висловив жаль щодо того, що бажання Сійярто заробити голоси на виборах "перемагає здорову логіку двосторонніх відносин".

Коментуючи висловлене главою МЗС Угорщини невдоволення планами Міноборони України відновити військову частину в Берегово, Боднар зауважив, що своїми заявами Угорщина грає на руку Росії.

"Тим часом, в обхід санкцій ЄС і НАТО, угорське Міноборони співпрацює з Росією у військово-технічній сфері, прикладом чому є контракти на ремонт і придбання військових гелікоптерів", – констатував заступник міністра.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів