Політика   • 21 червня 2018 року, 12:261423

Затриманим в Словаччині українцем виявився колишній начальник штабу закарпатського "Правого сектора", – ЗМІ

Затриманим в Словаччині українцем виявився колишній начальник штабу закарпатського "Правого сектора", – ЗМІ

Українцем, якого затримали за запитом Інтерполу в Словаччині, є колишній член Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Володимир Гласнер (друг "Глок"), який у свій час був начальником штабу 1-ого (закарпатського) запасного батальйону ДУК.

Про це LB.ua повідомив джерело в правоохоронних органах.

Гласнер з 31 травня 2016 року перебував в розшуку за запитом Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Його звинувачують за ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження), ст.129 (погроза вбивством), ст.258 (теракт), ст.257 (бандитизм) Кримінального кодексу.

Перший запасний батальйон ДУК "Правий сектор" був створений 22 липня 2014 року в Ужгороді на базі діючого підрозділу силового блоку «Правого сектора» Закарпатської області.

Володимир Гласнер увійшов в структури закарпатського "Правого сектора" вже після перемоги ужгородського Майдану. До цього в революційній або патріотичної діяльності помічений не був.Після того, як Гласнер увійшов до керівництва "ПС" Закарпаття, на адресу організації почали лунати звинувачення, що вона працює на замовлення і використовує партійний бренд для налагодження контрабандистською діяльності під "дахом" силовиків.

Його звільнили від обов’язків начальника штабу батальйону ДУК в березні 2015 року.

Джерело: ЛБ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів